8. Sportovní den

Novinky
8. Sportovní den

8. Sportovní den se konal sobotu 20. října 2018 od 10.00 do 14.00. Jednalo se o orientační běh a fotbalový turnaj. První zápas začal v 10.10 a běh začal v 10.15.

Fotbalového  turnaje se zúčastnilo 9 týmů s těmito názvy a umístěním:
9. místo Bleskáčci,
8. místo Suchdolští draci,
7. místo Čutálisti,
6. místo Suchdolská kopyta,
5. místo Superparta,
4. místo FC Banáni.

Třetí místo ve fotbalovém turnaji obsadil tým Piráti, druhé místo tým Masters of Kings a nakonec první místo získal tým FC KFC.

V orientačním běhu se z mladší kategorie umístili na prvních třech místech tito běžci:

1. místo: Eliška Rendlová s časem 7:00

2. místo: J. Frolík, T. Kořínek, M. Flek s časem 7:57

3. místo: A. Skalický, J. Jirka, T. Jirka s časem 10:02

Ze starší kategorie v orientačním běhu byli na prvních místech tito běžci a běžkyně::

1. místo: L. Ratowski, J. Majer, Š. Růžička s časem 6:00

2. místo: T. Kuchařová, Z. Vondráčková, E. Knappová s časem 6:20

3. místo: R. Zachoval, M. Selinger, J. Rynda s časem 6:34

A tady je zbývajících TOP 10  z mladších orientačních běžců (místo, jména, čas):

  1. A. Prachařová, K+N Zíkovy, 10:53
  2. V. Luft, J. Navrátil, 10:40
  3. M+V Karbusovy, M. Čepelík, 10:52
  4. M. Majer, T. Krupka, 11:16
  5. E. Kalousová, K. Czakó, A. Imlaufová, 11:40
  6. H. Majer, J. Vojvodík, 11:46
  7. K. Sedláková, J. Sedlák, 12:10

A tady je zbývajících TOP 15 ze starších orientačních běžců (místo, jména, čas):

  1. L+M Brožovi, 6:45
  2. A. Mesteková, H. Malušková, 7:50
  3. J. Vojvodíková, J. Kracíková, 7:40
  4. A. Frk, V. Krumpholc, 7:49
  5. S. Brož, A. Kočí, 7:55
  6. D. Ábel, 8:00
  7. M. Král, L. Šíma, 8:00
  8. T. Poláchová, 8:00
  9. S. Namurová, K. Soukupová, T. Fleková, 8:08
  10. V. Klouda, 8:20
  11. D. Fernandes, A.Krupka, 8:20
  12. J. Polách, V. Polách, 8:24
  13. T+M Šejmrovy, 8:28
  14. J. Šrámek, J. Simidian, P. Jirásek, 8:40
  15. B. Alkhewani, 8:45

 

Orientačního běhu se zúčastnilo celkem 36 hlídek mladších běžců a celkem 50 hlídek ve starší věkové kategorii.

                                                                Vincent Klouda, Adam Krupka, Školní média

Fotogalerie – zde