Pondělní suchdolský „cyklo/pěškobus“

Vážení rodiče,

v rámci projektu Bezpečné cesty do školy navazujeme na Evropský týden mobility a spolu s dalšími rodiči-dobrovolníky jsme opět připravili možnost, jak si mohou děti bezpečně vyzkoušet dopravu do školy pěšky nebo na kole či koloběžce. Tentokrát několik týdnů po sobě: 25. 9., 2. 10., 9. 10., 16. 10., 23. 10., 30. 10. Stačí, když Vaše děti dorazí na místo srazu a přidají se ke skupině spolužáků a spolužaček doprovázených rodiči. Sraz je vždy v 7:30 a je možné se přidat v těchto oblastech:

1) „Kamýcká“  – sraz na workoutovém hřišti Na Rybářce  – Pawel Somerlik (3. C, 2. B) – pěšky či na koloběžce (helma + zámek!)

2) „Výhledské nám.“  – sraz na plácku před supermarketem  – Eva Cihlářová (1. A) – na kole (helma + zámek!); v případě silného deště se ruší

Užijte si podzimní rána a provětrejte se cestou do školy!

Inspirovali jsme se iniciativou v Kunraticích a po červnové úspěšné zkoušce jsme se rozhodli „busy“ zase zopakovat. Pokud byste se chtěli zapojit, určitě se neváhejte ozvat (terezamaskova@gmail.com).

S přáním pěkného závěru září

Tereza Fenclová Mašková, SRPŠ