Áčka na pláži?!

Novinky
Áčka na pláži?!

Jarní prázdniny už byly v pátek 15. 2. na spadnutí, a tak se třídy 1. A a 2. A domluvily, že se budou učit mimo školu. Hned po prvním školním zvonění nabraly směr Strahov. Netrvalo dlouho a stály před halou strahovského Beachclubu. Tam už na ně čekaly tři kurty v hale s vyhřívaným pískem. Nejlepší je, že vůbec nepotřebujete boty – v jemném písku běháte naboso. Děti zahájily celý pobyt na kurtech rozcvičkou s trenérem, pak pod jeho vedením hrály různé hry a také se naučily základy přehazované nebo plážového volejbalu. A co se kromě toho všeho ještě naučily? Poznaly novou pražskou čtvrť,  ale také nové kamarády z jiné třídy. Protože se děti na závěr tréninku hromadně ptaly, kdy pojedeme „do písku“ znovu, dá se plážová mise považovat za úspěšnou!

 

                                                                                                                                       Šárka Ábelová,

                                                                                                                                  třídní učitelka 1. A

Fotogalerie – zde