Aktuality

Kroužek šachů a badmintonu

Novinky

V pondělí 23. 10. se nebude konat kroužek šachů a ve středu 25. 10. se nebude konat kroužek badmintonu. Odpadlé lekce budou nahrazeny. Děkujeme za pochopení. Číst více »

Čtenářské koutky II.

Čtenářské koutky II.

Novinky

Nejprve děkujeme všem, kteří zareagovali na naši výzvu a darovali nám do čtenářských koutků knihy a časopisy. Knihovničky na chodbách se sice nepodařilo úplně zaplnit, ale již si je  čtenáři našli. Nejvíce zájemců o chvilku čtení nebo prohlížení máme u prvňáčků na staré budově, ale ani ostatní knihovničky nebývají opuštěné. A to je moc dobře.   A protože v policích nám ještě zbylo místo, sbír... Číst více »

Malíři v tunelu

Malíři v tunelu

Novinky

Srdečně Vás zveme na výstavu „Malíři v tunelu“. Jedná se o výstavu výtvarných prací žáků prvního stupně inspirované různými známými malíři (a jednou malířkou). Protože jsou všechna díla mimořádně zdařilá, určitě stojí za zhlédnutí. Výstavu můžete – jak je z názvu patrné – navštívit ve spojovacím tunelu mezi novou a starou budovou kdykoliv ráno či odpoledne, když je otevřená... Číst více »

Sportovní den jako malovaný

Sportovní den jako malovaný

Novinky

6. Sportovní den, to byl den jako malovaný. Na šestý pokus se na nás sluníčko konečně smálo už od rána a pláštěnky se svými kamarády deštníky mohly zůstat doma. Orientační běžci opět běželi jako o závod a výkon osmi fotbalových týmů byl srovnatelný s první ligou. Všichni běžci doběhli úspěšně do cíle, všechny týmy dohrály své zápasy až do konce. Všem sportovcům gratulujeme k jejich krásným výkonům... Číst více »

Plavecký pohár
IMG_20171004_123143_HDR IMG_20171004_130636_HDR

Plavecký pohár

Novinky

Dne 4.října jsme se zúčastnili Poháru Věry Čáslavské. Závodili jsme ve dvou kategoriích mladší a starší žáci. V každé kategorii závodilo šest lidí. V 50m kraul jsme se umístili na 3.místě a v 4x25m polohová štafeta také na třetím místě. Marek Čuda, účastník závodů Číst více »

Stránka 1 z 44123»