Aktuality

Kroužek pěveckého sboru

Novinky

V úterý 19. 12. se nekoná kroužek pěveckého sboru. Odpadlá lekce bude nahrazena. Děkujeme za pochopení. Číst více »

Neviditelná výstava

Družina

Neviditelná výstava je ojedinělá interaktivní cesta po světě, v němž zmizelo všechno světlo a kde se snažíte pomocí svých zbylých smyslů najít cestu ven. A na tuto neobyčejnou výstavu se vypravily děti z IV. oddělení školní družiny. Výstavou nás provázeli nevidomí nebo částečně nevidomí lidé. Provázeli nás světem, který oni dobře znají, ale nám je naprosto cizí. Strávili jsme hodinu v naprosté tmě... Číst více »

Schránka 01 Schránka 02 Schránka 03

Návštěva Království železnic

Družina

Ve čtvrtek 7. 12. jsme se vydali do Království železnic na Andělu. Prohlédli jsme si do detailu vymodelované vláčky zasazené do krajiny, která odpovídá skutečnosti. Vláčky a postavičky jsme mohli na některých místech ovládat. Kromě vláčků jsme viděli Lego stavby, panenky a jejich domečky, autodráhu, a další modely techniky. Vyzkoušeli jsme si práci řidiče tramvaje a autobusu. Výlet se nám moc líbi... Číst více »

Vánoční kavárna a Vánoční zpívání 2017

Vánoční kavárna a Vánoční zpívání 2017

Novinky

Ve středu 20. prosince od 17 hodin vás zveme do Vánoční kavárny v jídelně naší školy. Vstup do kavárny bude vnitřním atriem školy přes školní hřiště. Prodejní stánky budou mít letos jen některé třídy. Naším letošním vánočním překvapením je charitativní kalendář s výtvarnými pracemi našich žáků, který si budete moci ve škole koupit, a tím podpořit ty, kteří to potřebují. Vánoční koncert začíná v 18... Číst více »

Kroužek šachů a badmintonu

Novinky

Z důvodu nemoci lektora se v pondělí 4. 12. nekoná kroužek Šachy a ve středu 6. 12. kroužek Badminton. Odpadlý kroužek bude nahrazen. Děkujeme za pochopení. Číst více »

Stránka 1 z 46123»