Aktuality

unnamed

Konzultace pro žáky

Novinky

Ahoj holky a kluci!   Kabinet mám sice zavřený, ale jsem pro Vás na mailu…pokud potřebujěš pomoci, poradit, svěřit se, popovídat, klidně napiš : daniela.krestanova@zssuchdol.cz. Mgr. Daniela Křesťanová Číst více »

Konzultace pro rodiče

Novinky

Vážení rodiče,   potřebujete-li pomoci s domácí výukou nebo konzultaci, můžete se obrátit na školní speciální pedagožku Mgr. Evu Míkovou, tel.: 728 385 625, e-mail eva.mikova@zssuchdol.cz nebo specialni.pedagog@zssuchdol.cz V případě potřeby se neváhejte kdykoliv obrátit také na naši školní psycholožku PhDr. Mgr. Veroniku Pavlas Martanovou Ph.D. : Veronika.Pavlas.Martanova@gmail.com Číst více »

Zápisový lístek_vyplněný Žádost o odklad_vyplněná žádost o přijetí_vyplněná Žádost o odklad_2020 žádost o přijetí cizince_2020 žádost o přijetí_2020 Zápisový lístek_2020

Zápis do prvních tříd

Novinky

Vážení rodiče, na základě Opatření ministra školství, mládeže a tělovýchovy k organizaci zápisů ze dne 18. 3. 2020 budou letošní zápisy do prvních tříd organizovány bez přítomnosti dětí ve škole. V souladu s tímto opatřením také upřednostňujeme podání přihlášky některým z těchto způsobů: Pro další instrukce vyberte možnost, která odpovídá Vaší situaci: A) Běžný zápis Vyplňte žádost o přijetí ke st... Číst více »

IMG-20200319-WA0011 IMG-20200322-WA0011

Smích léčí …

Novinky

Číst více »

letak_info_deti letak 1

Informativní leták pro děti k situaci s koronavirem

Novinky

Informativní leták pro děti týkající se stávající situace s koronavirem ke stažení zde. Materiál vznikl ve ve spolupráci MČ Praha 6 a Prevcentra Číst více »

Stránka 1 z 54123»