Aktuality

Cvičné testování na základě Mezinárodních certifikátů z angličtiny pro 21. století
CC

Cvičné testování na základě Mezinárodních certifikátů z angličtiny pro 21. století

Novinky

Připravili jsme pro žáky ZŠ Suchdol  cvičné elektronické testy na úrovních A1- B1 (dle Evropského referenčního rámce pro jazyky) v dovednostech poslech/ četba/ písemný projev na základě mezinárodních zkoušek LanguageCert. Žáci a škola dostanou detailní vyhodnocení a doporučení, zda by pravou zkoušku složili. LanguageCert International ESOL www.languagecert.org  představuje soubor testování z angli... Číst více »

Nabídka práce

Družina / Novinky

Přijmeme vychovatelku do školní družiny na zkrácený úvazek s nástupem od září 2021. V případě zájmu kontaktujte vedoucí školní družiny B. Ševčíkovou: tel. 608 25 35 05, e-mail: blanka.sevcikova@zssuchdol.cz. Číst více »

Návštěva Policie ČR ve škole

Novinky

V rámci péče o bezpečnost žáků naší školy proběhla dnes 3. 6. akce, kdy školu navštívili zástupci Policie ČR. Účelem návštěvy bylo zmapovat, zda se ve škole nevyskytují návykové látky. Namátkově bylo v některých třídách provedeno šetření za pomoci policejního psa. V prostorách školy nebyla zjištěna přítomnost návykových látek. V návaznosti na tuto akci proběhne ve vybraných třídách v úterý prevent... Číst více »

Zápis žáků do školního klubu na školní rok 2021/2022

Družina

Zápis žáků 4. až 9. ročníku do školního klubu na školní rok 2021/2022 bude probíhat na začátku září 2021 vyplněním zápisního lístku školního klubu. Číst více »

Zápis žáků do školní družiny na školní rok 2021/2022

Nezařazené

Zápis žáků budoucího 2. a 3. ročníku do školní družiny na školní rok 2021/2022 bude probíhat od 7. do 11. června 2021 vyplněním elektronického formuláře – zde Žáci budoucího 1. ročníku byli zapsáni k docházce do ŠD při zápisu do 1. třídy a již formulář nevyplňuji. Žáci budoucího 4. ročníku se přihlašují do školního klubu až na začátku září 2021 vyplněním zápisního lístku školního klubu. Číst více »

Stránka 1 z 52123»