Aktuality

Nabídka práce

Novinky

Od září 2018 přijmeme na částečný úvazek rodilého mluvčího anglického jazyka a kuchařku. Kontakt: alexandra.kejharova@zssuchdol.cz, tel. 775 640 203; petr.macha@zssuchdol.cz, tel. 777 788 013 Číst více »

Projekt Stavitelé města II.

Novinky

O tom, že se množí extrémní klimatické jevy, dnes už není pochyb. Výkyvy počasí v podobě přívalových dešťů, extrémního sucha, vln veder, holomrazů a podobných jevů si vybavíme asi všichni. Vědecké prognózy praví, že právě jejich četnost se bude zvyšovat. Bez ohledu na skutečnost, do jaké míry se na nich člověk podílí, je nejvyšší čas začít se připravovat na situace, které mohou nejrůznějším způsob... Číst více »

Projekt Veřejný prostor v okolí školy

Novinky

Projektu Město do kapsy – Veřejný prostor v okolí školy se zúčastnily děti ze školního klubu (žáci 4. A, 4. B, 4. D, 4. E). Projekt je zaměřen na poznání a analýzu veřejného prostoru v městské části, v níž sídlí zapojená škola, a návrh zlepšení tohoto prostoru. Na veřejný prostor žáci nahlížejí z hlediska mobility, kulturního a přírodního dědictví nebo estetiky a rekreace. Žáci se takto mohou anga... Číst více »

Projekt Mikroklima okolí školy

Novinky

V letošním roce jsme se nově zapojili do projektu Město do kapsy – Mikroklima okolí školy. Projekt se zabývá životním prostředím v okolí školy. Žáci se učí novým badatelským dovednostem, díky kterým mohou zkoumat ovzduší, vodu nebo zeleň v různých lokalitách. Do projektu byla zapojena třída V. A pod vedením pana učitele Františka Pekarovicse, která se v rámci projektového dne zabývala tématem voda... Číst více »

Nové číslo školních novin Alšík
alsik202 uvobr112017 Alsik obr als21a

Nové číslo školních novin Alšík

Novinky

Alšík č. 21 je tu! Najdete jej v novinových stojanech v obou školních budovách, ale i na školním webu zde. Nezapomeňte také sledovat školní televizi Alšík na facebooku! Číst více »

Stránka 1 z 53123»