Aktuality

Sněhurka a sedm trpaslíků – dramatická výchova v 7. a 8. ročníku

Sněhurka a sedm trpaslíků – dramatická výchova v 7. a 8. ročníku

Novinky

V pátek (16.6.) zahráli žáci sedmého a osmého ročníku své první divadelní představení. Na pohádku, kterou hráli, se přišlo podívat mnoho prvňáčků a myslíme, že se jim představení moc líbilo. Hrála se klasická pohádka Sněhurka a sedm trpaslíků. Myslíme, že děj tohoto příběhu každý zná. Zlá královna pošle myslivce do lesa zabít Sněhurku, jelikož je krásnější než ona. Ten ale princeznu nechá uniknout... Číst více »

Návštěva 5. B na fakultě České zemědělské univerzity

Návštěva 5. B na fakultě České zemědělské univerzity

Novinky

Třída 5.B se zúčastnila exkurze na Katedře veterinárních disciplín Fakulty agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů ČZU. Velice mile nás překvapilo, jak pečlivě byl program pro děti připraven. Děti se na chvíli mohly stát vysokoškolskými studenty, kteří mohli samostatně pracovat s binokulárním mikroskopem a sledovat pohyb živých spermií, vyzkoušely si odebrat oocyty aspirací folikulů z vaje... Číst více »

Logolink_OP_VVV_hor_barva_cz

Projekt „S úsměvem ke vzdělání“

Novinky

Od 1. 2. 2017 škola realizuje projekt S úsměvem ke vzdělání z výzvy 02_16_023 Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování – Šablony pro MŠ a ZŠ I. v rámci Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání (OP VVV) v celkové výši 1 193 153 Kč. V  rámci projektu realizujeme aktivity, které jsou zaměřeny na personální podporu (speciální pedagog), na osobnostně sociální a profesní rozvoj... Číst více »

LB1 LB2 LB3

Lysolajský běh

Novinky

Ve čtvrtek 8. 6. 2017 reprezentovali žáci 1. – 4. ročníku naší školu v rámci 9. ročníku Lysolajského běhu. Když se podíváte na stupně vítězů, máme být na co pyšní! Všem zúčastněným děkujeme a gratulujeme ke krásným výsledkům. Oficiální fotogalerie akce – zde                   Číst více »

Zápis do školního klubu na školní rok 2017/2018

Zápis do školního klubu na školní rok 2017/2018

Novinky

Zápis žáků ze 4. až 9. ročníku do školního klubu na školní rok 2017/2018 bude probíhat do pátku 16. června 2017 vyplněním elektronického formuláře ZDE. Tento formulář slouží k předběžnému zjištění zájmu o školní klub. Závazné přihlášky obdrží žáci na začátku školního roku 2017/2018. Bližší informace o provozu a činnosti školního klubu Číst více »

Stránka 1 z 52123»