Aktuality

Projekt Na hodinu učitelem právě startuje!

Projekt Na hodinu učitelem právě startuje!

Novinky

Náš oblíbený celoškolní projekt Na hodinu učitelem právě začíná. Leitmotivem tohoto ročníku projektu je 100. výročí založení samostatné Československé republiky. Ve středu 17. 10. se poprvé sejdou projektové skupiny, aby se domluvily na průběhu společné práce. Žáci a učitelé 2. stupně si ve středu 24. 10. ve druhé fázi projektu připraví náplň jedné vyučovací hodiny pro třídy 1. stupně. Opět nás če... Číst více »

LASAGNE KARBANATKY BRAMBOROVy krem BROWNIES

Zdravý podzim 2018 – zdravá školní jídelna

Novinky

V pátek 19. října čeká naše paní kuchařky společné vaření se šéfkuchaři Radkem Šubrtem a Lukášem Uherem. Rovněž proběhne analýza školní kuchyně ve spolupráci se Státním zdravotním ústavem v Praze; to vše v rámci projektu Zdravý podzim, který je podpořen hlavním městem Praha v oblasti místní Agendy 21 pod záštitou Ing. Radka Lacka, radního pro oblast zdravotnictví a bydlení. A teď to nejdůležitější... Číst více »

Anglie 2018/2019

Anglie 2018/2019

Novinky

V září na začátku školního roku odcestovalo našich 23 žáků v doprovodu  2 učitelů směrem k anglickému pobřeží, konkrétně do oblasti Jižního Devonu a Cornwallu. Tato oblast se pyšní nádhernou přírodou a patří k jedněm z nejkrásnějších oblastí anglického království. Dlouhá cesta začala v sobotu odpoledne. Cestou na trajekt se nám nevyhnuly kolony v Německu a Belgii.  Francouzské pobřeží v kombinaci ... Číst více »

Charitativní běh pro Pink bubble

Charitativní běh pro Pink bubble

Novinky

V pátek 28. září 2018 se konal XIV. ročník Suchdolského (p)osvícení. Naše škola opět uspořádala charitativní běh, a to pro nadační fond Pink bubble, který jsme podpořili prodejem kalendářů už o Vánocích. Fond pomáhá mladým lidem, kterým zkomplikovalo život onkologické onemocnění, být šťastnější a postavit se co nejdříve zpátky na vlastní nohy. Běhu se zúčastnilo skoro 90 malých i velkých běžců ze ... Číst více »

Volné místo

Novinky

Přijmeme kuchařku na plný nebo i zkrácený úvazek do školní kuchyně. Bližší informace na tel. 775 640 203 (A. Kejharová, ředitelka školy). Číst více »

Stránka 1 z 56123»