Aktuality

6. C na Pražském hradě 10. září

6. C na Pražském hradě 10. září

Novinky

V pátek 10. září 2021 jsme si s naší průvodkyní z „CK Výuka jinak“ prohlédli památky Pražského hradu, všechna čtyři nádvoří a interiéry katedrály sv. Víta, Starého královského paláce, Basiliky sv. Jiří a Zlatou uličku. Během prohlídky jsme se tak seznámili s historií, architekturou, známými architekty a především panovníky, kteří se zasloužili o rozvoj Pražského hradu: kníže Bořivoj, s... Číst více »

Provoz škol a školských zařízení od 13. 9.

Novinky

Od 13. 9. 2021 proto nebude ve školách a školských zařízeních platit povinnost zajištění screeningového testování dětí a žáků. Tímto také končí povinnost zaměstnanců prokazovat se OTN (ukončeným očkováním, negativním testem nebo proděláním nemoci covid-19). Nadále zůstávají v platnosti běžná pravidla pro nošení ochrany dýchacích cest ve školách, což především znamená, že žáci nejsou povinni nosit ... Číst více »

Provoz školního klubu

Novinky

Od pondělí 13. 9. je otevřen školní klub od 4. ročníků. Číst více »

Fronty na oběd

Novinky

Vážení rodiče, se stálým nárůstem počtu žáků v naší škole se časově komplikuje plynulý výdej obědů. Zároveň z důvodu protiepidemických opatření máme v jídelně omezený počet míst k sezení. Snažíme se přijmout taková organizační opatření, aby žáci čekali na výdej oběda co nejkratší dobu. Děkuji za pochopení, Alexandra Kejharová Číst více »

Devadesátka

Novinky

Suchdolská škola v tomto školním roce slaví 90 let od svého otevření. Kulaté výročí si zaslouží důstojnou oslavu. Jakmile nám to epidemická situace dovolí, rádi bychom takovouto oslavu uspořádali.   Alexandra Kejharová Číst více »

Stránka 1 z 55123»