Aktuality

Strašidelná škola

Strašidelná škola

Novinky

6. a 7.11. 2019 se ve škole již po páté konala Strašidelná škola. První den 6.11. byl vyhrazen speciálně pro předškoláky, prvňáky, druháky a jejich doprovod, druhý den 7.11. byl pro třeťáky, čtvrťáky, páťáky a doprovod. Jako každý rok pořádaly Strašidelnou školu obě deváté třídy společně s paní učitelkou Paraskovou a paní učitelkou Křesťanovou. Mohli jste zde vidět nejrůznější kostýmy jako napříkl... Číst více »

Pořad pro žáky 2. stupně k výročí sametové revoluce

Pořad pro žáky 2. stupně k výročí sametové revoluce

Novinky

V souvislosti s letošním výročím třiceti let od sametové revoluce jsme uspořádali pro žáky druhého stupně promítání spojené s besedou. Nejprve se žáci 6. – 9. ročníků prostřednictvím dvou dokumentů z dílny České televize (Historický předkrm, Rekapitulace událostí od 17. listopadu 1989) seznámili s událostmi, které se odehrály od ledna do prosince roku 1989. Následně pozvaný pamětník pan Ing. Pavel... Číst více »

Náhradní termín konzultací III. B – I. Kokaislová

Novinky

Náhradní termín konzultací I. Kokaislové (třída III. B) bude v pondělí 25. 11. Děkujeme za pochopení. Číst více »

Sametový koncert
kocert_letacek

Sametový koncert

Novinky

„Na nikoho, kdo za naši dnešní svobodu tak či onak zaplatil, by nemělo být zapomenuto.“ To jsou slova, která pronesl prezident naší republiky Václav Havel ve svém prvním novoročním projevu v roce 1990. Ani my, kdož jsme „nesvobodné“ časy zažili, nezapomínáme. Ale i ti, kteří v nesvobodných časech ještě nevěděli o světě, naším Sametovým koncertem připomněli, že ze slečny Demokracie už je letos třic... Číst více »

Volby do školské rady

Novinky

Ve volbách do školské rady konaných 11. listoapdu byla jako třetí člen rady za zákonné zástupce žáků zvolena paní Renata Bořkovcová. Číst více »

Stránka 1 z 49123»