Aktuality

Co je u nás nového? Dvě krásné výstavy!

Co je u nás nového? Dvě krásné výstavy!

Novinky

Na té první v tunelu můžete vidět obrázky kalendářových „dvacítek“.(Kalendář si stále můžete zakoupit na vrátnici nové budovy). Najdete tam nejenom známe dvacítky z kalendáře, ale také ty, které se tam bohužel už nevešly. Ta druhá, o něco menší výstava, je pak k vidění v přízemí u ředitelny. Nástěnka, který je plná krásně barevných ilustrací od dětí z pátých až devátých tříd.Ještě před... Číst více »

Žákovský parlament

Novinky

V letošním roce začne na naší škole fungovat Žákovský parlament. Jedná se o skupinu žáků, kteří jsou zvolení svými třídami. Náš parlament se bude prozatím skládat ze žáků pátých až devátých tříd. Jejich úkolem je sbírání informací o tom, co by se dalo ve škole změnit a zlepšit. Na pravidelných schůzkách parlamentu budou řešit, jakým způsobem by se daly tyto nápady realizovat. Ve třídách je čeká pr... Číst více »

Nové číslo školních novin Alšík
alsik202 uvobr112017 Alsik obr als21a aš22 Alsik 24 Alsik 23

Nové číslo školních novin Alšík

Novinky

Alšík č. 24 je tu! Najdete jej v novinových stojanech v obou školních budovách, ale i na školním webu zde. Nezapomeňte také sledovat školní televizi Alšík na facebooku! Číst více »

SB0P SB1P SB2P NB1Pa NB1Pb NB1Pc NB2Pa NB2Pb NB2Pc NBSUT

ICT ve škole

Novinky

Díky mimořádné podzimní dotaci našeho zřizovatele MČ Praha-Suchdol máme od ledna 2020 již ve všech učebnách školy audiovizuální techniku s připojením na internet. Můžeme tak zpestřit výuku názornými ukázkami či naučnými dokumenty ve všech vyučovacích hodinách od 1. do 9. tříd. Také družina může tuto možnost využít k odpočinku, hrám i vzdělávání. Celkový počet takto zařízených učeben je 35. Radost ... Číst více »

Vánoční trhy a Vánoční zpívání

Vánoční trhy a Vánoční zpívání

Novinky

Tradiční „Vánoční zpívání“ naší školy letos proběhlo v prostorách školního atria před jídelnou. Předcházely mu trhy žáků 2. stupně. Všechny výrobky i občerstvení si děti připravily samostatně nebo s pomocí svých třídních učitelů. Moc se jim to povedlo, zájem byl veliký. V 18:00 se všichni návštěvníci shromáždili venku v atriu, kde vánoční atmosféru doplnila světelná výzdoba. Písničky, které žáci i... Číst více »

Stránka 1 z 50123»