Aktuality

Nabídka práce

Novinky

Přijmeme vyučující 1. stupně na plný úvazek, rodilého mluvčího (anglický jazyk), asistenta pedagoga, pomocnou kuchařku na částečný úvazek a uklízečku. V případě zájmu pošlete svůj životopis na e-mail alexandra.kejharova@zssuchdol.cz nebo volejte 775 640 203. Číst více »

Šestý Piknik za školou

Šestý Piknik za školou

Novinky

Šestý „Piknik za školou“ se navzdory velkému vedru vydařil. Přivítali jsme naše budoucí prvňáčky. Děti z 1. A, B, C a D předvedly veselé taneční vystoupení a školní pěvecký sbor naladil diváky svými písněmi na blížící se prázdniny. Příležitostné učitelské pěvecké uskupení Růžové brýle za doprovodu bandu Kocour v notách připomnělo známými šlágry z filmu Starci na chmelu dobu, kdy se odjíždělo na le... Číst více »

Pribehy-Suchdola

Strašidelné příběhy z nejzajímavějších míst Suchdola

Novinky

Žáci školního klubu se zúčastnili projektu Město do kapsy – Veřejný prostor od Ekocentra Koniklec – 01/71 ZO ČSOP Koniklec, p.s. a díky podpoře Hlavního města Prahy vznikla brožura Strašidelných příběhů z nejzajímavějších míst Suchdola. V projektu žáci zkoumají veřejný prostor kolem školy v rámci tématu: Příběh místa. Udělali si pocitovou mapu Suchdola (kde je jim dobře, kde si dávájí sraz, ... Číst více »

Veřejné setkání MČ Prahy 6 nad tématem adaptace sídel na změnu klimatu
IMG_20190617_180323 IMG_20190617_180717 IMG_20190617_181112

Veřejné setkání MČ Prahy 6 nad tématem adaptace sídel na změnu klimatu

Novinky

Děkujeme Tereze Bronové, Karolíně Burešové, Karolíně Koutecké, Kateřině Součkové ze 4.A, Matyášovi Bryndovi, Elišce Rendlové ze 4.B, Matyášovi Albertovi Lukešovi, Alici Peterkové, Štěpánovi Šálkovi a Valentině Urbancové že 4.C za úspěšnou reprezentaci školy a zapojení se tak do veřejného setkání MČ Prahy 6 nad tématem adaptace sídel na změnu klimatu.   D. Peterová koordinátorka EVVO Číst více »

Nové číslo školních novin Alšík
alsik202 uvobr112017 Alsik obr als21a aš22 Alsik 23

Nové číslo školních novin Alšík

Novinky

Alšík č. 24 je tu! Najdete jej v novinových stojanech v obou školních budovách, ale i na školním webu zde. Nezapomeňte také sledovat školní televizi Alšík na facebooku! Číst více »

Stránka 1 z 45123»