Aktuality

Anglická olympiáda

Anglická olympiáda

Novinky

V pondělí 3. ledna 2022 proběhlo školní kolo olympiády v anglickém jazyce, které se zúčastnili žáci osmých a devátých tříd. Na prvním místě se umístila N.Bouadene, druhé a třetí místo obsadily se stejným počtem bodů K.Kuchařová a K. Kořínková. Všechny tři žákyně jsou z 9.A. Z osmých tříd se nejlépe umístila A.Šuranová z 8.B. Vítěz postupuje do obvodního kola. Všem zúčastněným (výsledky byly velmi ... Číst více »

Aktuální změny ve screeningovém testování

Novinky

Na základě Mimoříádného opatření Ministerstva zdravotnictví (zde) se bude v období od 3. ledna do 16. ledna 2022 provádět ve školách screeningové testování 2x týdně, a to vždy v pondělí a ve čtvrtek. Od 17. ledna bude probíhat screeningové testování 1x za týden, a to každé pondělí. Testování nepodstupují žáci, kteří doloží negativní výsledek testu provedeného v odběrovém místě (ne starší 24 hodin ... Číst více »

Vánoční video

Novinky

Vážení a milí rodiče, žáci a přátelé naší školy,   stejně jako loni vám posíláme pozdravy až do vašich domovů. Pojďte a nahlédněte do života tříd v době adventní, snad vás alespoň na chvíli okouzlí atmosféra blížících se Vánoc. Nechte rozeznít svá srdce tak, jako děti rozezněly svoje hlasy při zpěvu koled. Číst více »

Za Mikuláše, čerta či anděla

Za Mikuláše, čerta či anděla

Novinky

Nastal den, na který se většina dětí těší – až budou v deváté třídě a budou moct dělat Mikuláše ve škole! Tento rok jsme sice nemohli jako čerti pomalovat děti, ale myslím, že jsme si to i tak užili. Ráno o první vyučovací hodině jsme se oblékli do kostýmů, nasadili si rohy či svatozáře nebo uchopili stříbrnou hůl a čekali, kdy zazvoní. Andělé byli v bílém se stříbrnou svatozáří, teda až na ... Číst více »

Villa Pellé
20211207_103444a 20211207_103640a Snímek obrazovky (31)

Villa Pellé

Novinky

Víte, co je asambláž? A co má společného Večerníček a Rumcajs? Odpovědi jsme hledali na výstavě Radka Pilaře ve Ville Pellé. Komorní výstava Pilařových prací nadchla jak dospělé, tak děti. Kromě krásných olejových maleb nás zaujala právě díla dělaná technikou asambláže, kdy pomocí kamínků či různých předmětů autor dává obrazům třetí rozměr. Děti měly možnost vyzkoušet MEOTAR, promítací přístroj, k... Číst více »

Stránka 1 z 58123»