Aktuality

Aktuální informace – provoz školy v týdnu 21. – 25. 9.

Novinky

Vážení rodiče, aktuální situace v naší škole je následující: V karanténě jsou 3 celé třídy a jedna třída částečně. Z hlášení OHES víme o pěti pozitivně testovaných dětech a dvou dospělých. Zaměstnanci školní kuchyně měli výsledky prvního testu negativní. V současném přetíženém systému však nelze určit, kdy obdrží výsledky povinného druhého kontrolního testu. Z tohoto důvodu nedokážeme podat jasnou... Číst více »

Volné místo

Novinky

Od 1. 10 2020 přijmeme pracovníka na pozici vrátného, pracovní doba 14:00 – 20:00. Bližší informace: e-mail alexandra.kejharova@zssuchdol.cz nebo tel. 775 640 203. Číst více »

Aktuální informace – provoz školy v týdnu 14. – 18. 9.

Novinky

Vážení rodiče,   jak jste již byli informováni, máme zavřenou školní jídelnu z důvodu nařízené karantény všech pracovníků školní kuchyně. Zároveň jsme byli vyzváni OHES Praha 6, aby z důvodu pozitivně testované žákyně, zůstali doma všichni žáci třídy 5.B. Školní kuchyně nebude v chodu určitě tento a možná i příští týden. To bude záležet na pokynech  hygienické stanice. Ukázalo se, že dovoz te... Číst více »

Aktuální informace – uzavření školní jídelny

Novinky

Vážení rodiče,   z důvodu nařízené karantény OHES Praha 6 týkající se pracovníků školní jídelny bude od pondělí 14. 9. 2020 minimálně do pátku 18. 9. 2020 uzavřena školní jídelna. V co nejkratším čase se pokusíme zajistit alternativní způsob stravování pro žáky. V tuto chvíli bychom Vás požádali o zajištění pondělního oběda vlastními silami. To se týká zejména žáků 1. – 3. ročníků, kteř... Číst více »

Co se událo ve škole o letních prázdninách
IMG_1689 IMG_1685

Co se událo ve škole o letních prázdninách

Novinky

Ve spolupráci s městskou částí Praha–Suchdol se každoročně snažíme využít čas letních prázdnin k tomu, aby se postupně zvyšoval standard materiálního vybavení, vnitřní prostředí i bezprostřední okolí školy. Během letošních prázdnin se podařilo kvalitu vnitřního prostředí posunout o výrazný kus dál. O co tedy konkrétně šlo letos? 1) „ZŠ Suchdol – zkvalitnění vnitřního prostředí učeben a navýš... Číst více »

Stránka 1 z 41123»