Aktuality

Nabídka práce

Novinky

Od 7. 1. 2019 sháníme vychovatelku do školní družiny na plný nebo částečný úvazek. V případě zájmu pošlete svůj životopis na e-mail alexandra.kejharova@zssuchdol.cz Číst více »

Kroužek pěvecký sbor

Novinky

V úterý 18. prosince se z organizačních důvodů nebude konat kroužek pěveckého sboru. Děkujeme za pochopení. Číst více »

Kroužek šachu

Novinky

V pondělí 17. 12. se nebude konat kroužek šachů. Odpadlá lekce bude nahrazena. Děkujeme za pochopení. Číst více »

Koncert ke 100. výročí založení republiky

Koncert ke 100. výročí založení republiky

Novinky

Barvami trikolory ozdobená škola přivítala 21. 11. hosty koncertu věnovanému 100. výročí založení naší republiky. Vystoupil dětský pěvecký sbor MIKEŠ pod vedením Evy Benešové, učitelský sbor Růžové brýle, dirigoval Svatopluk Kůrka, sbory doprovodil hudební kvartet Kocour v notách. Koncertem jsme chtěli oslavit významné narozeniny naší krásné země, v níž bylo po dlouhou dobu běžné mluvit a rozumět ... Číst více »

Pomáhat nemocným dětem považujeme za důležité

Novinky

Dlouze a zodpovědně jsme zvažovali, jak využijeme peníze získané z prodeje školních kalendářů, z běhu a pečení na Suchdolském posvícení. Po dlouhém přemýšlení jsme se rozhodli, že  pomůžeme těm, kteří nemají tolik štěstí jako my a momentálně se jim po zdravotní stránce nedaří dobře. Spojili jsme se s nadačním fondem Pink Bubble, který dlouhodobě a zcela transparentně pomáhá dětem a mladým lidem, k... Číst více »

Stránka 1 z 39123»