Aktuality

Den otevřených dveří

Den otevřených dveří

Novinky

Dveře naší školy se v tomto školním roce doširoka otevřely nejen rodičovské veřejnosti ve čtvrtek 15. března. Deváťáci se zodpovědně ujali role průvodců školou, která byla – jako po celý školní rok – vyzdobena výtvarnými dílky našich žáků. Vedení školy bylo připraveno zodpovědět všetečné otázky příchozích. Otevřené dveře do tříd zvaly k návštěvě. Živo bylo hlavně v některých prvních třídách, kam s... Číst více »

IMG_1091 IMG_1097 IMG_1125 IMG_1129

10. ročník Hrátky s počítačem

Novinky

Dne 6. 3. 2018 se uskutečnil na ZŠ Petřiny-Jih 10. ročník soutěže Hrátky s počítačem. Naši školu reprezentovali Dan Kašpárek z V. A, Vojtěch Peprný z V. A a Tadeáš Dub z V. B. Dále se soutěže zúčastnili žáci ZŠ Petřiny–Jih, ZŠ E. Destinnové, ZŠ Pod Marjánkou, ZŠ Podbělohorská, ZŠ Norbertov. Žáci byli rozděleni do týmů po deseti a označeni tentokrát podle barev: žlutý, modrý, zelený a červený tým. ... Číst více »

Větší než malé množství ledu
4Ebrusleni1 4Ebrusleni5 4Ebrusleni3 4Ebrusleni2

Větší než malé množství ledu

Novinky

S pomalu (ale jistě) přicházejícím jarem nesmíme zapomenout poděkovat suchdolským hasičům za vytvoření ledové plochy na zeleném hřišti s umělým povrchem u naší školy. Hasiči si trpělivě počkali na ten správný týden, kdy udeřily mrazy. Zajistili nám tak aspoň na pár dní báječné kluziště. Bruslili jsme nejen při hodinách tělocviku; bruslili malí, velcí, mladí i starší, bruslili zkrátka všichni. Děku... Číst více »

Suchdolská poetická chvilka
IMG_0796a

Suchdolská poetická chvilka

Novinky

V pátek 2. 3. se konala již tradiční Suchdolská poetická chvilka v místní knihovně. Letos se jí zúčastnilo 33 recitátorů, kteří byli úžasně připraveni a statečně zabojovali. Všichni dokázali výborně potlačit svou trému. Porotci opět měli nelehký úkol, jelikož výkony byly hodně vyrovnané. Všem patří ještě jednou veliká pochvala. Výsledky: 1. kategorie – 1. třídy 1. Teodor Hoffmann – 1. B 2. Nikola ... Číst více »

Pozor, tygr! Nebo slon?

Pozor, tygr! Nebo slon?

Novinky

Pozor, pozor! Ve školním tunelu můžete velmi pravděpodobně potkat zvířata ze ZOO na útěku. Některá jsou v klecích, některá sedí klidně na větvích, některá cestují zvířecím vlakem. Některá z nich se však pohybují volně a nedbají na to, že jsme se je snažili pečlivě přichytit špendlíky. Proto si během měsíce března dejte pozor, ať si na vás nějaké zvířátko za rohem nepočíhá. Po většinu času se však ... Číst více »

Stránka 1 z 49123»