Aktuality

Provoz kroužků

Novinky

Provoz kroužků pořádaných školou je přerušen s výjimkou individuální výuky hry na klavír a na kytaru. Provoz skupinových kroužků bude přerušen do Vánoc, v případě příznivé epidemiologické situace předpokládáme obnovení kroužků od 11. ledna. Všichni přihlášení budou informováni v prvním lednovém týdnu e-mailem ohledně toho, zda budou kroužky obnoveny a jak bude vypadat organizace.   U kroužků,... Číst více »

Plánovaná odstávka vody 9. prosince

Novinky

Z důvodu plánovaného přerušení dodávky vody ve středu 9. prosince bude škola uzavřená včetně školní jídelny a školní družiny. Pro 1. – 5. ročníky plánujeme náhradní program. 6. a 8. ročníky budou mít v tomto týdnu distanční výuku (podle schématu rotace). 7. ročníky budou mít náhradní program. 9. ročníky budou mít zadanou práci na doma. Informace o náhradním programu sdělí třídní učitelé rodi... Číst více »

Nabídka online interaktivních programů Divadelta

Nabídka online interaktivních programů Divadelta

Novinky

Navazujeme na loňská úspěšná představení pro žáky s rodiči a nabízíme interaktivní programy online.   Programy: Připojeno a Pořád doma Doba trvání programu: 60 minut Počet dětí: skupinky do deseti dětí s rodičem Spojení: přes Microsoft Teams Přihlášení do vyčerpání omezené kapacity je možné nejdéle do pondělí 7. prosince pro představení pro žáky z 2. – 5. tříd a do čtvrtka 10. prosince pro žáky z ... Číst více »

Provoz od 30_11 Podmínky provozu od 30_11

Aktuální informace k výuce od 30. 11.

Novinky

Od 30. 11. 2020 by měla být umožněna osobní přítomnost žáků ve škole v tomto režimu: stupeň ZŠ – prezenční výuka pro všechny ročníky — stupeň ZŠ – prezenční výuka 9. ročníků, 6. – 8. ročníky rotační prezenční výuka (střídání celých tříd po týdnech V příloženém souboru nazvaném Podmínky provozu od 30. 11. 2020 najdete konkrétní informace k podobě výuky. Obsahem tohoto dokumentu jsou obecná pr... Číst více »

Aktuální informace k výuce od 18. 11.

Novinky

Od středy 18. 11. je povolena osobní přítomnost žáků 1. a 2. ročníků ve škole. Pro ostatní žáky pokračuje povinné vzdělávání distančním způsobem. Jsou umožněny prezenční individuální konzultace ve škole (vždy pouze jeden žák a jeden pedagogický pracovník). O organizaci konzultací rozhoduje ředitel školy s ohledem na vzdělávací potřeby žáka. Podrobnější informace k organizaci zde. 16. 11. JE PRO VŠ... Číst více »

Stránka 1 z 44123»