Aktuality

Sametovy_koncert

Sametový koncert

Novinky

Srdečně zveme všechny hudební příznivce na náš Sametový koncert věnovaný 30. výročí sametové revoluce. Připomeneme si zejména písně hrané (i zakazované) v roce 1989 a tehdejší významné události. Vystoupí školní pěvecký sbor MIKEŠ a příležitostný učitelský sbor Růžové brýle za tradičního doprovodu bandu Kocour v notách. Koncert se koná v úterý 12. 11. 2019 od 18 hodin v Nové budově školy. Číst více »

II. A a její objevy ve Stromovce

II. A a její objevy ve Stromovce

Novinky

Tento školní rok je pro naši třídu „Rokem objevů“. Objevujeme všechno a všude. V pátek 18. 10. jsme vyrazili objevovat do přírody a strávili dopoledne v nádherně podzimně zbarvené Stromovce. Počasí nám přálo a na akci Den stromů 2019 jsme především objevili, co všechno zahrnuje práce stromolezců. Ti se starají o vzrostlé stromy a pracují ve výškách, kde zejména ošetřují a řežou větve. Většinu jeji... Číst více »

prispevek_beh_2019

Pomohli jsme Adélce!

Novinky

Pomáhat nemocným považujeme za důležité a věříme, že jim naše pomoc usnadňuje každodenní život. I letošní výtěžek charitativního běhu okolo Suchdolského náměstí, který se konal 28. září v rámci XV. Suchdolského posvícení, jsme věnovali Nadačnímu fondu Pink Bubble. Ten pomáhá dětem a mladým lidem, kterým zkomplikovalo život onkologické onemocnění. Více se o něm dočtete na webu www.pinkbubble.cz. Te... Číst více »

Informace o přijímacím řízení na střední školy pro školní rok 2020/2021

Novinky

Právní předpisy Zákon č. 561/ 2004 Sb., ( školský zákon ) ve znění účinném od 15.2.2019 Vyhláška č. 353/ 2016 Sb., o přijímací řízení ke střednímu vzdělávání, ve znění účinném od 1.11. 2018   Základní informace Uchazeč o vzdělávání v maturitním oboru může pro první kolo přijímacího řízení podat přihlášku ke vzdělávání až na dvě střední školy nebo na dva maturitní obory v rámci jedné střední školy.... Číst více »

Jazykově poznávací pobyt v Anglii

Jazykově poznávací pobyt v Anglii

Novinky

Ze školy jsme odjeli plni očekávání a energie na nadcházející zážitky. V noci jsme se snažili vyspat, i když to moc nešlo. Ráno jsme dojeli k trajektu a při východu slunce jsme se vydali k Anglii. Po překročení břehů Anglie jsme mířili na Dover Castle. Vylezli jsme na věž, ze které jsme se dívali na celý Dover, a viděli jsme maják z 1. století našeho letopočtu. Poté jsme se jeli seznámit s naším m... Číst více »

Stránka 1 z 47123»