Aktuality

IMG_1653 IMG_1656 IMG_1660 IMG_1663

Prázdniny ve škole

Novinky

Stalo se dobrým zvykem, že o letních prázdninách se ve škole hlasy dětí a učitelů vymění za zvuky vrtačky, kladiva, brusky apod. Díky péči našeho zřizovatele Městské části Suchdol se každé léto mění exteriér i interiér suchdolské školy k lepšímu. Letos se konkrétně jedná o tyto práce: -         rekonstrukce vzduchotechniky toalet a jídelny v nové budově -         opravy podlah a dveří v 1. patře n... Číst více »

Třídní schůzka ve školní družině

Družina

V pondělí 4. září 2017 se koná třídní schůzka rodičů přihlášených dětí do ŠD. Ráno po přivítání s paní učitelkou bude pro rodiče prvňáčků, od 17:00 hodin pro rodiče dětí z 2. až 4. ročníku. Schůzka bude probíhat v učebnách podle rozmístění oddělení a rozdělení dětí. Účast zákonného zástupce dítěte na této schůzce je nezbytná. Číst více »

Provoz školní družiny v pondělí 4. září 2017

Družina

V pondělí 4. září 2017 je provoz školní družiny od 7:00 do 18:00 hodin. Před vyučováním budou děti ve IV. oddělení v přízemí SB. Pokud přihlášený žák nastoupí již tento den do ŠD, vezme si s sebou přezůvky, čip na oběd (předem objednat), svačinu a lístek od rodičů s informacemi o odchodu z ŠD. Odcházet může již od 12 hodin. Číst více »

3. A celý rok poznávala Prahu

3. A celý rok poznávala Prahu

Novinky

Paní učitelka Šárka na nás každý školní rok něco vymyslí. V právě skončeném školním roce jsme se věnovali projektu Poznáváme Prahu. Celkem 10x jsme vyrazili do Prahy poznat nová místa a 2x jsme na téma „Poznáváme Prahu“ pracovali v centrech aktivit. Také jsme absolvovali dvě výstavy týkající se historie Prahy nebo jejích částí. Během toulek Prahou jsme navštívili Vyšehrad, Nový Svět, Pražský hrad ... Číst více »

Výlet 6. A do Chřenovic

Výlet 6. A do Chřenovic

Novinky

26. června 6. A vyrazila na výlet do Chřenovic do rekreačního areálu Slunečné údolí. Bylo asi tři čtvrtě na sedm, když jsme vyrazili na Hlavní nádraží. Pak jsme chvilku počkali na nádraží, až nám pojede vlak. Vlak nám jel čtyři minuty po osmé. Pak jsme už nastoupili do rychlíku a jeli až do Světlé nad Sázavou. Bohužel nám ve Světlé nad Sázavou dráhy nepřály a museli jsme přestoupit na náhradní aut... Číst více »

Stránka 1 z 41123»