Aktuální informace – provoz školy v týdnu 21. – 25. 9.

Novinky

Vážení rodiče,

aktuální situace v naší škole je následující:

V karanténě jsou 3 celé třídy a jedna třída částečně.
Z hlášení OHES víme o pěti pozitivně testovaných dětech a dvou dospělých.

Zaměstnanci školní kuchyně měli výsledky prvního testu negativní. V současném přetíženém systému však nelze určit, kdy obdrží výsledky povinného druhého kontrolního testu. Z tohoto důvodu nedokážeme podat jasnou informaci, kdy bude obnoven provoz školní jídelny. Dá se však předpokládat, že nejdříve bychom mohli vařit obědy v druhé půlce příštího týdne, tedy od čtvrtka     24. září.

V týdnu od 21. září do 25. září nebude probíhat odpolední výuka, výuka volitelných předmětů a žáci se nebudou dělit na mezitřídní skupiny (např. na cizí jazyky). Výuka tak bude probíhat ve stejném režimu jako v uplynulém týdnu od 14. září do 18. září.

S činností zájmových kroužků od října počítáme. Pokyny k platbám teprve budeme posílat podle aktuální situace.

Oddělení školní družiny budou složená z žáků jedné třídy a školní klub tento týden nebude v provozu.

Vážení rodiče, děkuji všem za pochopení a trpělivost, s pozdravem Alexandra Kejharová