Charitativní běh pro Pink bubble

Novinky
Charitativní běh pro Pink bubble

V pátek 28. září 2018 se konal XIV. ročník Suchdolského (p)osvícení. Naše škola opět uspořádala charitativní běh, a to pro nadační fond Pink bubble, který jsme podpořili prodejem kalendářů už o Vánocích. Fond pomáhá mladým lidem, kterým zkomplikovalo život onkologické onemocnění, být šťastnější a postavit se co nejdříve zpátky na vlastní nohy.

Běhu se zúčastnilo skoro 90 malých i velkých běžců ze Suchdola a okolí, jedno kolo měřilo 250 m a závod trval jednu hodinu. Na startu opět nechyběla paní ředitelka Alexandra Kejharová a pan starosta Petr Hejl. Nejvíce naběhali z chlapců Jan Bartoš ze 7. A (35 koleček) a z dívek Kristina Kuchařová ze 6. A (32 koleček). Rekordních 40 kol uběhla naše paní učitelka Radana Bittnerová. Díky sponzorům, kteří finančně podpořili jednotlivé běžce, jsme letos vybrali pro Pink bubble 10.718,- Kč. Všem moc děkujeme a těšíme se na další ročník!

 

                                                                                                            Michaela Haluzová, ZŠ M. Alše