Co je u nás nového? Dvě krásné výstavy!

Novinky

Na té první v tunelu můžete vidět obrázky kalendářových „dvacítek“. (Kalendář si stále můžete zakoupit na vrátnici nové budovy). Najdete tam nejenom známé dvacítky z kalendáře, ale také ty, které se tam bohužel už nevešly.

Ta druhá, o něco menší výstava, je pak k vidění v přízemí u ředitelny na nástěnce, která je plná krásně barevných ilustrací od dětí z pátých až devátých tříd. Ještě před Vánoci k nám totiž do školy přišel Ježíšek a přinesl dětem akvarelové pastelky! Pastelky, které jsou nejen krásně syté, ale hlavně se dají rozmývat vodou. Díky tomu pak vznikají krásně barevné ilustrace. Tyto pastelky některé děti bavily dokonce tak moc, že si přály být po škole, aby s nimi mohly malovat. Některé děti je později objevily i doma pod vánočním stromečkem. A tak mají radost nejenom děti, ale i my paní učitelky, že se tento předvánoční dárek opravdu povedl!

Fotogalerie – zde