Crazy pondělí – 2. 5. 2022

Novinky
Crazy  pondělí – 2. 5. 2022

V pondělí 2. 5. 2022 se již podruhé uskutečnil náš školní Crazy pátek, který byl pro tentokrát z technických důvodů posunut na pondělí. Šlo o to, aby si žáci místo do školních batohů dali učení do čehokoliv jiného. Toto téma bylo pojato velice kreativně a žáci se do jeho splnění pustili s úsměvy na tvářích. Spousta žáků své učebnice a sešity sbalila do kufru či kabelky, jakoby jen za pár chvil měli nastoupit do letadla a vydat se vstříc úžasné dovolené. Nechyběly nám tu však ani o něco originálnější “školní tašky“, kterými byly například nákupní košíky, popelnice či klec na křečka. I basy, které normálně slouží k přepravě lahví, si dnes vyzkoušely, jaké to je přenášet pracovní sešity.

Už se moc těšíme na příští Crazy pátek a na další skvělé nápady žáků.

 

Andrea Šuranová

Školní parlament

 

Fotogalerie – zde