Den otevřených dveří

Novinky
Den otevřených dveří

Dveře naší školy se v tomto školním roce doširoka otevřely nejen rodičovské veřejnosti ve čtvrtek 15. března. Deváťáci se zodpovědně ujali role průvodců školou, která byla – jako po celý školní rok – vyzdobena výtvarnými dílky našich žáků. Vedení školy bylo připraveno zodpovědět všetečné otázky příchozích. Otevřené dveře do tříd zvaly k návštěvě. Živo bylo hlavně v některých prvních třídách, kam se rodiče přišli podívat na svoje malé školáky. Hojnou návštěvností byly také poctěny třídy, kde vyučují paní učitelky, které s velkou pravděpodobností budou učit prvňáčky v příštím školním roce. Pozdní odpoledne se pak odehrálo ve znamení pohádkové cesty školou pro předškoláky. Na jednotlivých zastávkách jim čtvrťáci poradili s plněním pohádkových úkolů. Byla-li celá kartička naplněna razítky, čekala v cíli cesty na každého předškoláka zasloužená odměna. Všem dopoledním i odpoledním návštěvníkům děkujeme za to, že se na nás přišli podívat. Těšíme se brzy na shledanou!

 

Fotogalerie – zde