Den otevřených dveří

Novinky
Den otevřených dveří

Vážení rodiče,

 

již podruhé nemůžeme zorganizovat v naší suchdolské škole den otevřených dveří. Jako náhradu za možnost prohlédnout si naši školu v době vyučování Vám přinášíme na našich stránkách vhled do školy prostřednictvím našich žáků……

 

Školou se můžete projít také virtuálně….

Tradicí se stala také každoroční poznávací hra po škole pro předškoláky ještě před zápisem do 1. třídy. Letos se mohou naši budoucí prvňáčci zúčastnit hry, při které se proběhnou po Suchdole. Připravily ji pro své budoucí žáčky paní vychovatelky školní družiny. Hru najdete pod tímto odkazem:

Hra skřítka Zmizíka – hrouzapoznanim.cz

Osobní konzultace k zápisu do 1. třídy je možná každé dubnové pondělí, úterý a středu mezi 13. a 15. hodinou po předchozí telefonické domluvě na čísle: 220 920 072 nebo 775 640 203.

Letos v září uplyne 90 let od otevření základní školy v Suchdole. O historii školy čtou naši žáci ze školních kronik…..

Pokud to situace dovolí, budeme se snažit zorganizovat ke konci školního roku setkání rodičů předškoláků s třídními učitelkami. O tom Vás budeme včas informovat na webu školy a také přes mateřské školy.