Distanční vzdělávání – jaro 2021

Novinky

Rádi bychom Vám rovněž zprostředkovali ukázky prací našich žáků z období podzimní distanční výuky.

Výtvarná výchova (Když mrzne nejen za oknem)

Letošní zima byla po dlouhé době opět skutečnou zimou se sněhem a mrazem, a to i na Suchdole. Zimou a mrazem jsme se inspirovaly v zadávání únorových distančních úkolů v praktických činnostech dívek na druhém stupni a 5.C.

Mráz jsme využily v kuchyni při přípravě originálních ledových kostek do drinků a drinků samotných. Meze fantazii jsme nekladly jak v barevnosti, tvaru, tak ani v originalitě. Vznikly úžasné práce, které si nechceme nechat jen pro sebe. Třeba inspirujeme i vás a budete tvořit s námi. Proč si neudělat barevnou, domácí “karanténní party”! Samozřejmě se zdravými nealkoholickými drinky!

Na zdraví všem, hlavně v této době!

paní učitelky Daniela Křesťanová a Eliška Vondrušková

Více fotografií prací naleznete zde.

Naše brusle (III. B) – video
Výtvarná výchova – Jídlo (IV. A) – fotogalerie
Co jsem měl dnes k obědu (IV. A) – video 1, video 2
Povídka Bůh Sutech (VI. B – dějepis) – zde
Podnebné pásy (V. A, V. B – přírodopis) – fotogalerie 
Zvířata (V. A, V. B – přírodopis)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lapbooky (VI. A, VI. B – český jazyk)

Myšlenkové mapy (7. a 8. ročník – dějepis) – fotogalerie