• Všichni žáci, kteří mají prezenční výuku, obědy přihlášené.
  • Obědy se vydávají v jídelně v době 10:45 – 11:15 a 13:50 – 14:15, do jídelny se vchází atriem.
  • Obědy nelze vydávat do skleněných nádob.
  • Školní jídelna ZŠ Mikoláše Alše nabízí možnost obědů i pro cizí strávníky v ceně 85 Kč, přičemž oběd se skládá z polévky a hlavního jídla.

Telefonické spojení: 220 920 073

E-mail: ivana.fortova@zssuchdol.cz (neslouží k odhlašování obědů)

Objednávání obědů je možné buď elektronicky na základě PINu přiděleného školní jídelnou nebo přímo ve školní jídelně prostřednictvím čtečky čipů. Elektronicky (tj. po internetu) lze objednat oběd nejpozději den předem do 10:30. Čtečka čipů ve školní jídelně umožňuje objednání obědů den předem do 14:00.  Přihlašovací údaje obdrží žáci od třídních učitelů. Pro internetové objednávání je nutné si na webových stránkách založit účet.

Výběr ze dvou menu:

1. Masitý pokrm

2. Bezmasý nebo sladký pokrm

Denně nabídka čerstvé zeleniny formou salátového bufetu.

Do věkových skupin jsou zařazováni žáci na dobu školního roku, ve kterém dosahují daného věku, tzn. období od 1. 9. do 31. 8. následujícího roku.

Při platbách inkasem z běžného účtu může být platba maximálně 23 obědů v měsíci.

Variabilní symbol strávníka zůstává po celou dobu školní docházky stejný.

věk strávníka cena jednoho oběda cena obědů za měsíc
6 – 10 let 28,- 644,-
11 – 14 let 30,- 690,-
15 let a starší 31,- 713,-

Systém přihlašování a odhlašování obědů:

Všichni strávníci mají předem objednán oběd č.1 (masitý pokrm) a pouze v případě změny (oběd č.2) si musí při odchodu z jídelny prostřednictvím čipu nebo elektronicky tento oběd přeobjednat. Totéž platí pro odhlašování obědů. Odhláška musí proběhnout vždy předem, buď prostřednictvím čipu přímo v jídelně, elektronicky nebo telefonicky ve školní jídelně (tel. 220 920 073). Pokud strávník nebo rodič neprovede odhlášku předem, automaticky s ním jídelna počítá na stravování. Při náhlé absenci strávníka je možné oběd ještě odhlásit ráno nejpozději do 8:00 ještě týž den.