Karneval v 1. ročnících

Novinky
Karneval v 1. ročnících

V pátek 12. února se žáci 1. ročníků převlékli do masek a společně se svými učitelkami prožili veselé karnevalové dopoledne. Všichni přišli oblečení do různorodých kostýmů. K vidění byly pohádkové a filmové postavy, ale také postavy z komiksů či všelijaké fantasijní bytosti. Děti měly celé dopoledne velice nabitý program, který probíhal v každé třídě zvlášť. Plnily různé úkoly, během kterých se jim velice hodila jejich nově nabytá zkušenost se čtením a psaním. Navíc se také děti snažily aktivně spolupracovat a vymýšlet co nejlepší strategie při různých soutěžích. Nechybělo ani zapojení fyzické zdatnosti a soutěživého ducha. Celým dopoledním karnevalem se šířila radost a smích. Na závěr se děti radovaly z odměn a sladkostí, které si za svou dopolední snahu zasloužily.