Kroužky

Nabídku kroužků na 2. pololetí školního roku 2017/2018 včetně dne konání a času najdete níže v tabulce. V průběhu 1. pololetí proběhlo u každého kroužku 14 lekcí (včetně náhrad). Po uplynutí těchto 14 lekcí navazuje plynule 2. pololetí, ve kterém proběhne také 14 lekcí (tedy celkem 28 lekcí za školní rok). Všechny kroužky pořádané školou jsou naplněny. Dohlašovat se můžete pouze do kroužků: Šachy, Hra na kytaru. Dohlašování do kroužků pořádaných školou, u kterých ještě není naplněná kapacita, je možné prostřednictvím e-mailu na adrese krouzky@zssuchdol.cz. Platbu za kroužek na II. pololetí proveďte, prosím, nejpozději do 31. ledna 2018 pod stejným variabilním symbolem jako v I. pololetí.

Všechny kroužky probíhají v prostorách školy.

Kroužky jsou přístupné i dětem, které nenavštěvují naši školu.

V případě jakýchkoli dotazů nás kontaktujte e-mailem na adresu krouzky@zssuchdol.cz nebo telefonicky na tel. 608 253 505 (B. Ševčíková).

 NABÍDKA KROUŽKŮ POŘÁDANÝCH ŠKOLOU NA ŠKOLNÍ ROK 2017/2018

Název kroužkuČasLektorCena při platbě na
pololetí / celý rok
Florbal pro žáky I. stupně (1. – 3. roč.)PO 14:00–14:45Hronek650/1150
Florbal pro žáky I. a II. stupně (4. roč. a starší)PO 15:00–15:45Hronek650/1150
Míčové a pohybové hry
(2. - 4. roč.)
PÁ 14:00–15:00Petružela850/1500
Badminton (1.- 4. roč.)ST 15:15–16:15Křívánek850/1500
ŠachyPO 15:15–16:45Křivánek850/1500
Stolní tenisPO 15:15–16:15
PO 16:30–17:30
Bělotová850/1500
Keramika pro žáky I. stupně - začátečníciPO 14:00-15:30
Březinová1300/2300
Keramika pro žáky I. stupně - pokročilí PO 15:45 - 17:15Březinová1300/2300
Keramika pro žáky I. stupně - začátečníci i pokročilíST 14:00–15:30Březinová1300/2300
Pěvecký sborÚT 15:15–16:15Benešová, Kejharová450/800
Hravá výtvarkaST 15:45-17:15Březinová1300/2300
Hra na klavírdle indiv. dohody
(30 min.)
Kůrka1300/--
Hra na klavírdle indiv. dohody
(30 min.)
Hujerová1300/--
Hra na klavírPO dle dohody
(30 min.)
Horálková1300/--
Hra na kytarudle indiv. dohody
(30 min.)
Smetana1300/--
VařeníČT 14:00–15:30Lukešová1300/2300
Příprava k přijímacím zkouškám na SŠ
z českého jazyka
ST 14:00-15:00Parasková850
Základy křesťanství1x za 14 dní
PÁ 14:00-15:00
Ruml-
NABÍDKA KROUŽKŮ AGENTURY RYTMIKVíce informací
Youtube maker (II. stupeň)
PO 15:30 - 16:30990/--
Taneční pro 8. a 9. ročníkST 16:30 - 17:301260/--
Futsal (II. stupeň)ÚT 15:30 - 16:301390/--
Fotografický kroužek (II. stupeň)PO 14:30 - 15:30990/--
NABÍDKA KROUŽKŮ, KTERÉ NEORGANIZUJE ŠKOLA (KONAJÍ SE V PROSTORÁCH ŠKOLY)
Jóga pro dětiPO 15:00 - 16:00J. Maierová
Teen jógaPO 16:00 - 17:00J. Maierová
Jóga dospělíPO 19:00 - 20:30J. Maierová
GymnastikaČT 15:30–16:30GYMNASTIKA pro deti.org
In line brusleníST 13:45–15:00JSMEinline.cz
Věda nás bavíST 14:00 - 15:00Věda nás bavíPřihláška
Malý průzkumník přírodyČT 13:45 - 15:15Více informací
WingTsunST 15:15 - 16:15EWTOWing Tsun
Judo - začátečníci od 6 letÚT 14:00 - 15:15JC KidsportVíce informací
Judo - pokročilí od 6 letÚT 15:30 - 16:30
ČT 15:15 - 16:15
JC KidsportVíce informací
Judo - baby od 5 let začátečníciÚT 16:30 - 17:15JC KidsportVíce informací
Judo - baby pokročilé děti z minulého roku do 6 letÚT 17:15 - 18:00JC KidsportVíce informací
Latinsko-americké a standardní tance
PÁ 14:00 - 15:00 (ml. žáci)
PÁ 15:00 - 16.00 (st. žáci)
Taneční škola Ivy LangerovéVíce informaci a přihlášky
Taekwondo WTF (pro všechny ročníky)ČT 16:15 - 17:15Taekwondo klub PrahaTaekwondo Klub Praha
TenisST 16:00 - 17:00Tenis pro dětitenisprodeti.cz
Basketbal pro žáky 1.- 4. ročníkůST 13:45 - 14:30Tygři PrahaVíce informací