Kroužky

termíny posledních lekcí jednotlivých kroužků ve 2. pololetí školního roku 2017/2018 najdete níže v tabulce. V průběhu 1. pololetí proběhlo u každého kroužku 14 lekcí (včetně náhrad). Po uplynutí těchto 14 lekcí navazuje plynule 2. pololetí, ve kterém proběhlo také 14 lekcí (tedy celkem 28 lekcí za školní rok). Všechny kroužky probíhají v prostorách školy.

Kroužky jsou přístupné i dětem, které nenavštěvují naši školu.

V případě jakýchkoli dotazů nás kontaktujte e-mailem na adresu krouzky@zssuchdol.cz nebo telefonicky na tel. 608 253 505 (B. Ševčíková).

 POSLEDNÍ LEKCE KROUŽKŮ POŘÁDANÝCH ŠKOLOU VE ŠKOLNÍM ROCE 2017/2018

Název kroužkuČasLektorPoslední lekce
Florbal pro žáky I. stupně (1. – 3. roč.)PO 14:00–14:45Hronek11. 6.
Florbal pro žáky I. a II. stupně (4. roč. a starší)PO 15:00–15:45Hronek4. 6.
Míčové a pohybové hry
(2. - 4. roč.)
PÁ 14:00–15:00Režnický15. 6.
Badminton (1.- 4. roč.)ST 15:15–16:15Křívánek30. 5.
ŠachyPO 15:15–16:45Křivánek28. 5.
Stolní tenisPO 15:15–16:15
PO 16:30–17:30
Bělotová28. 5.
Keramika pro žáky I. stupně - začátečníciPO 14:00-15:30
Březinová28. 5.
Keramika pro žáky I. stupně - začátečníci i pokročilíST 14:00–15:30Březinová30. 5.
Pěvecký sborÚT 15:15–16:15Benešová, Kejharová5. 6.
Hra na klavírdle indiv. dohody
(30 min.)
Kůrka28. 5.
Hra na klavírdle indiv. dohody
(30 min.)
Hujerová11. 6.
Hra na klavírPO dle dohody
(30 min.)
Horálková28. 5.
Hra na kytarudle indiv. dohody
(30 min.)
Smetana29. 5.
VařeníČT 14:00–15:30Lukešová31. 5.
NABÍDKA KROUŽKŮ, KTERÉ NEORGANIZUJE ŠKOLA (KONAJÍ SE V PROSTORÁCH ŠKOLY)
Jóga pro dětiPO 15:00 - 16:00J. Maierová
Teen jógaPO 16:00 - 17:00J. Maierová
Jóga dospělíPO 19:00 - 20:30J. Maierová
GymnastikaČT 15:30–16:30
In line brusleníST 13:45–15:00
Věda nás bavíST 14:00 - 15:00Věda nás baví
Malý průzkumník přírodyČT 13:45 - 15:15
WingTsunST 15:15 - 16:15EWTO
Judo - začátečníci od 6 letÚT 14:00 - 15:15JC Kidsport
Judo - pokročilí od 6 letÚT 15:30 - 16:30
ČT 15:15 - 16:15
JC Kidsport
Judo - baby od 5 let začátečníciÚT 16:30 - 17:15JC Kidsport
Judo - baby pokročilé děti z minulého roku do 6 letÚT 17:15 - 18:00JC Kidsport
Latinsko-americké a standardní tance
PÁ 14:00 - 15:00 (ml. žáci)
PÁ 15:00 - 16.00 (st. žáci)
Taneční škola Ivy Langerové
Taekwondo WTF (pro všechny ročníky)ČT 16:15 - 17:15Taekwondo klub Praha
TenisST 16:00 - 17:00Tenis pro děti
Basketbal pro žáky 1.- 4. ročníkůST 13:45 - 14:30Tygři Praha