Pozor, tygr! Nebo slon?

Novinky
Pozor, tygr! Nebo slon?

Pozor, pozor! Ve školním tunelu můžete velmi pravděpodobně potkat zvířata ze ZOO na útěku. Některá jsou v klecích, některá sedí klidně na větvích, některá cestují zvířecím vlakem. Některá z nich se však pohybují volně a nedbají na to, že jsme se je snažili pečlivě přichytit špendlíky. Proto si během měsíce března dejte pozor, ať si na vás nějaké zvířátko za rohem nepočíhá. Po většinu času se však chovají víc ukázněně než mnozí žáci naší školy a vy si je můžete v klidu prohlédnout!

 

Výstava ZOO ve spojovacím tunelu mezi oběma budovami naší školy je připravena ke koukání, poučení a rozjímání ve všedních dnech mezi 8. a 18. hodinou. Vstup zdarma přes vrátnici v nové budově školy. Na všechny návštěvníky školní ZOO se těšíme až do konce března.

 

Fotogalerie – zde