Pedagogická fakulta Univerzity Karlovyuk

Jsme spolupracující školou Pedagogické fakulty Univerzity Karlovy v Praze; každoročně pomáháme budoucím učitelům získat potřebnou odbornou praxi. Studenti na naší škole absolvují náslechy v hodinách a v závěru studia souvislou několikatýdenní praxi.

Česká zemědělská univerzitačzu

Již třetím rokem spolupracujeme s Fakultou lesnickou a dřevařskou v rámci projektu „Lesní pedagogika“.

Prev-Centrumprevcentrum

Spolek Prev-Centrum pro naše žáky na II. stupni každoročně zajišťuje programy všeobecné primární prevence.

Albatroskmčalbatros

Ve spolupráci s nakladatelstvím Albatros nabízíme našim žákům členství v Klubu mladých čtenářů.

Dukla Prahadukla

Pod záštitou Dukly Praha probíhá na naší škole kroužek Míčových a pohybových her pro žáky I. stupně. Příležitostně také spolupracujeme při jednorázových akcích.