Strašidelná škola

Novinky
Strašidelná škola

6. a 7.11. 2019 se ve škole již po páté konala Strašidelná škola.

První den 6.11. byl vyhrazen speciálně pro předškoláky, prvňáky, druháky a jejich doprovod, druhý den 7.11. byl pro třeťáky, čtvrťáky, páťáky a doprovod. Jako každý rok pořádaly Strašidelnou školu obě deváté třídy společně s paní učitelkou Paraskovou a paní učitelkou Křesťanovou. Mohli jste zde vidět nejrůznější kostýmy jako například jeptišky, hororové postavy, klauny, blázny s krvavými ránami, vražedné panenky a mnoho dalších fascinujících masek. Děti nejprve prošly novou budovu a skončily na staré budově, kde na ně čekala paní učitelka s útěchou a sladkou odměnou. Celou Strašidelnou školu prošli však jen ti nejodvážnější. Každým rokem je čím dál tím víc dětí, co se chtějí bát, naše strašidla jim však ukážou, že nemít strach není zas tak jednoduché, protože projít zhasnutou školou není samo o sobě jen tak, a když z reproduktorů slyšíte strašidelnou hudbu a z temných zákoutí, které snadno přehlédnete, na vás nečekaně vyskakují strašidla, tak se často i ti nebojácní dospělí vyděsí víc jak jejich ratolesti/děti. My deváťáci jsme si Strašidelnou školu moc užili a jsme zvědaví na příští rok.

Laura Brožová a Tereza Králová 9.A

 

Fotogalerie – zde