„Tak už ti to začalo!“

Novinky
„Tak už ti to začalo!“

… slyšel určitě během třetího zářijového dne nejeden prvňáček od příslušníků své milující rodiny. Ano, začalo. Ranní deštivá sprška však ani jednoho školáčka s úplně novou aktovkou na zádech neodradila od toho, aby se vzápětí s vervou pustil do nového životního dobrodružství. Hned první školní den od našich prvňáků vyžadoval osobní statečnost (Brzké vstávání. Zlatá školka!), fyzickou odolnost (Dvě z našich čtyř prvních tříd se nacházejí ve druhém patře.), výdrž, trpělivost a nebojácnost (Celá hodina s novou paní učitelkou bez maminky? To dáme!) a fantazii (OK, zkusím si tedy představit, že mě to tu bude bavit…). Všichni to zvládli s úsměvem a nadšením, zkrátka na jedničku. Také tu svou zaslouženou první jedničku už mají v žákovské knížce. Všem prvňáčkům ze srdce přejeme, ať je výše uvedený koktejl báječných vlastností neopouští. Minimálně po dobu dalších devíti let. My všichni školou povinní – a „služebně“ starší – jim v tom budeme pomáhat.

 

Fotogalerie – zde