Třída V. A

Třídní učitelka: Lenka Bílková

Rozvrh distanční výuky od 2. 11.

Distanční výuka bude probíhat podle rozvrhu uvedeného níže. Žáci jsou povinni se řádně vzdělávat, jak prezenční (osobně ve škole), tak distanční formou výuky, při ní v míře odpovídající okolnostem. Zákonný zástupce žáka je povinen doložit důvody nepřítomnosti žáka ve vyučování i při distanční výuce nejpozději do 3 kalendářních dnů od počátku nepřítomnosti e-mailem třídnímu učiteli. Hodiny budou probíhat jednak online v určený čas, jednak asynchronní formou, kdy mohou žáci pracovat individuálně a tempo si volit sami. Od 2. 11. bude probíhat také výuka výchov formou zadání dlouhodobého úkolu. Také tato výuka bude probíhat prostřednictvím virtuálních učeben v Google Classroom – viz tabulka s kódy kurzů níže.

5. A Online hodiny Další předměty (asynchronní výuka)
Zač. 8:00 Zač. 9:00 Zač. 10:00 Zač. 11:00
PO ČJ