Vlez v les

Nezařazené

Na konci školního roku, po období distanční výuky a sociální izolace, měli konečně žáci prvních a druhých tříd naší základní školy tu možnost zhlédnout v prostorách tělocvičny skvělé představení mladé skupiny Feel The Universe. Bajka „Vlez v les“ je inspirovaná souzněním přírody a člověka. Interaktivní představení unikátně propojilo cirkusové techniky a výtvarné umění s živou hudbou.

U většiny zúčastněných dětí i pedagogů ožila díky této dokonale a jedinečně ztvárněné bajce fantazie a chtění proběhnout se po lese plném slunečního světla a voňavé pryskyřice. Z bezprostřední blízkosti děti pozorovaly tajuplné radovánky všudypřítomných zvířátek, ať už na zemi nebo ve vzduchu. Díky povedené akrobacii a akustické hudbě vtáhli herci diváky nenásilně do krásného snění, které se za pár dní promění ve skutečnost – v letní prázdniny.