Suchdolská poetická chvilka

Ve čtvrtek 10. 3. de konalo další kolo naší tradiční Suchdolské poetické chvilky. Tentokrát se jí zúčastnilo 45 recitátorů. Rozhodování opět neměla porota vůbec jednoduché. Soutěžilo se v několika kategoriích. Od druhé do deváté třídy nás pak recitátoři reprezentovali na Pražském poetickém setkání, které se pro ně stalo zajímavou zkušeností. V jednotlivých kategoriích zvítězili ve školním kole následující žáci:

[onethird]

1. třídy

Matyáš Ludvík

Adam Šrámek

Gabriela Zahradníková

[clear]

2. a 3. třídy

Ela Čeřovská

Adam Klička

[clear]

4. a 5. třídy

Lukáš Novotný

Julie Lacinová

[clear]

6. a 7.třídy

Mariana Trčková

Marie Pánková

[clear]

8. a 9. třídy

Kristina Kuchařová

Marina Laznik

[clear]

Všem recitátorům děkujeme.

[/onethird]

[twothirds_last]

[/twothirds_last]