Výsledky charitativního běhu na Suchdolském (p)osvícení 28. září 2019

Naše škola na posvícení pořádala charitativní běh opět pro nadační fond Pink Bubble, který jsme podpořili už v minulých ročnících a také o Vánocích prodejem kalendářů. Fond pomáhá mladým lidem, kterým zkomplikovalo život onkologické onemocnění, být šťastnější a postavit se co nejdříve zpátky na vlastní nohy.  https://www.pinkbubble.cz/cz/uvod/

Běhu se zúčastnili děti a dospělí, kteří si domluvili se svým sponzorem určitou finanční částku za každé uběhnuté kolečko. Jedno kolo měřilo 250 m a závod trval 1 hodinu. Běželo 54 běžců a vybralo se celkem 10.600,- Kč.

Nejlepší běžci byli Honza Krumpholc (42 kol = 10,5 km), Šimon Růžička a Vojta Polách a nejlepší běžkyně Terezka Poláchová (35 kol = 8,75 km), paní ředitelka Alexandra Kejharová a Anežka Genzerová.

Gratulujeme vítězům i všem ostatním běžcům a děkujeme za finanční příspěvky!

 

                                                                                                                            Michaela Haluzová