Sportovní den

V pátek 3. května se po delší odmlce uskutečnil sportovní den, kde žáci měli možnost ukázat své sportovní nadání a strávit odpoledne na čerstvém vzduchu se svými přáteli. Děti měly na výběr z fotbalového turnaje a orientačního běhu v budově školy. Po celou dobu akce byly pro účastníky připraveny dobroty, které doma přichystali vyučující. 

Do fotbalového turnaje se přihlásilo 7 družstev z 2. až 7. ročníků a nechyběl ani učitelský tým, který rád poměřil síly se zdatnými protivníky. Turnaj přinesl krásné zápasy za neutuchající podpory rodičů a žáků. 

Všechny týmy podávaly parádní výkony, ale vyhrát mohl pouze jeden. Nejúspěšnějším se stal tým ACS (VI. B), kterému se podařilo zvítězit ve finále až po penaltovém rozstřelu proti Vlkům samotářům (VI. A). Třetí příčku obsadil tým Kebabové (IV. B).

Doufáme, že jste si sportovní den užili a těšíme se na Vás příště!

Fotogalerie – zde